Week van de Valpreventie – blijf op de been!

  • Datum 30-09-2025

Het is de Week van de Valpreventie deze week. Elke 4 minuten valt een oudere en moet naar het ziekenhuis. Vallen kan veel gevolgen hebben: pijn, minder zelfstandig zijn en minder activiteiten kunnen doen. Gelukkig kun je vallen voorkomen met beweging, gezond eten en een goede balans.


Om te zorgen dat je op de been blijft, kun je via ons meer bewegen en balans- en krachtoefeningen doen in een beweeggroep van Meer bewegen voor ouderen. Kijk hier voor ons aanbod. 


Wil je weten wat het risico voor jou is om te vallen of voor meer informatie over valpreventie, klik hier.
Heb je vragen of twijfel je over je balans en stabiliteit? Neem dan contact op met ons via telefoonnummer (0592) 24 59 24 of e-mail info@impulsaaenhunze.nl.